Hakkımızda kısaca..

Hakkımızda Kısaca..


  Yeni açılacak veya eski kıyafetlerini daha modern ve kaliteli olanlarla değiştirmeyi planlamış bir okul yöneticisiyseniz doğru adrestesiniz. Türkiye'nin bu sektörde 60 yılı aşan tek firması TERCİH GİYİM SANAYİ VE ULUSLARARASI TİC. A.Ş sitesine hoşgeldiniz.

  Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet ettiğimiz süreçte tecrübelerimiz ve edindiğimiz istatistikler ışığında, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını biliyor, onların nasıl rahat ve huzurlu bir giysi içinde okullarına gitmek istediklerini, duygularını hissedebiliyoruz. İyi bildiğimiz bu konuda bizimle çalışsın veya çalışmasın, iyi ve güzeli arayan her kişi veya kuruma elimizden geldiğince yardıma hazırız. Bunu, üstlendiğimiz misyonun gerekliliği sayıyoruz. Öğrencilerimizin rahat, sağlıklı ve şık kıyafetlerle okullarına gitmelerinin eğitim kalitesini etkileyeceği bir gerçektir. Sizler de üzerinizde rahat edemediğiniz bir kıyafetin nasıl sıkıntı verdiğini mutlaka yaşamışsınızdır.

  Öğrencilerimizin, rahatsız eden bir pantalon, gömlek veya ayakkabı ile dinlediğini anlamasını beklemek galiba en azından aşırı iyimserlik olur. Neden çocuklar okuldan çıkınca sanki kurtulmuş hissine kapılırlar acaba hiç düşündünüz mü? Yalnız manevi okul baskısından mı sanıyorsunuz? Elbette hayır. Onlar sıkıntılı, özgürlüklerini kısıtlayıcı kıyafetler kullanıyorlardır.

  İddia ediyoruz TERCİH etiketi taşıyan kıyafetlerle bundan sonra okul kıyafeti onlar için üzerlerinden atmayı sabırsızlıkla bekledikleri kıyafet olmayacak. Aksine gururla taşıyacakları, şık ve modern görünümlü, severek giyecekleri, kişilik ve kalitelerini ortaya koyabilecekleri, güven duygusu veren kıyafetler olacak.

Misyon & Vizyon

-Türkiye'de marka olmuş tekstil firmalarının zengin ürün yelpazesini müşterisiyle buluşturan firmamız modanın ve kalitenin çizgilerini "baştan aşağı sizinle" takip etmektedir.

-Vazgeçilmez değerlerimiz: Etkin ekip çalışmasına inanır ve en büyük önemi insana veririz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerekli hizmeti en iyi şekilde vermek, Üretimde mükemmelliği yakalamak ve bu doğrultuda çalışmak, müşterilerimizin zevkine hitap etmek en önemli prensibimizdir. Bütün müşterilerimizi samimi bir dost olarak görür ve ekonomik kaygı gütmeksizin güvenilir ticari ilişkiler sürdürmekteyiz.

Kampanyalarımız

* Tercih marka etiketli pantolon ve eteklik kumaşları firmamızdan temin edebilirsiniz.

* Dilediğiniz kalınlık ve renkte iplik ile triko siparişleriniz dokunur.

Haberler

27.11.2010

Web Sitemiz Yenilendi yeni arayüzüyle Karşınızda. Artık Ürünlerimizi daha kolay ve detaylı bir şekilde inceleyebilrsiniz. Ürünlerimiz için ürünler sayfamıza bakınız.

İletişim Bilgilerimiz

Tercih Okul Formaları
Tekstil Pazarı A/2 Blok Zembil Sk. No : 17
Selçuklu / KONYA

Telefon / Fax: +90.332 238 99 78
GSM: +90.532 493 07 41
E-mail: bilgi@tercihgiyim.com