x

Kış Mesaisi !

HER GÜN Sabah : 09.00 - 17.00 Açığız! (Pazar Hariç)


Daha Büyük Görüntüle

Web Sitemize Hoşgeldiniz!

Ürünlerimizi detaylı incelemek için ürünler sayfamıza bakınız.

Firmamız sezonun modasına uygun olarak kaliteli kumaşlardan imal edilmiş ürünlerini seçkin üreticilerden temin etmekte, hamile kıyafetinde rahatlık ve şıklığa önem vermektedir. Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz okul kıyafetlerinin %100'ü kendi üretimimizdir. Hamile ve bebek ürünlerinin temini ise yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren seçkin firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.

Hakkımızda Kısaca

Amacımız kalitede ve fiyatta müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimizde insan bedeni ile uyumlu ve uzun sürekli kullanıma dayalı mamullerden oluşmasına önem vermekteyiz. Günün modasına uygun ve kullanımı rahat ürünleri piyasaya sunmaktır.

  • Firmamızda, ürettiğimiz başlıca ürünler; Triko süveter, ceket, hırka, etek, bluz, pantolon gömlek, lakos, jile, forma, kıravat, fular, önlük, badi, okul arması ve rozeti Başta olmak üzere okul tekstili olarak bir öğrencinin ihtiacı olan giysi ve forma ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kampanyalarımız

* Tercih marka etiketli pantolon ve eteklik kumaşları firmamızdan temin edebilirsiniz.

* Dilediğiniz kalınlık ve renkte iplik ile triko siparişleriniz dokunur.

Haberler

27.11.2010

Web Sitemiz Yenilendi yeni arayüzüyle Karşınızda. Artık Ürünlerimizi daha kolay ve detaylı bir şekilde inceleyebilrsiniz. Ürünlerimiz için ürünler sayfamıza bakınız.

İletişim Bilgilerimiz

Tercih Okul Formaları
Tekstil Pazarı A/2 Blok Zembil Sk. No : 17
Selçuklu / KONYA

Telefon / Fax: +90.332 238 99 78
GSM: +90.532 493 07 41
E-mail: bilgi@tercihgiyim.com